SKŁAD ZESPOŁU STUDIA ‘be Beauty’

TWORZĄ DWIE SPECJALISTKI:

Ania

Jestem kosmetologiem od ponad 10 lat. Ukończyłam Wyższą Szkołę Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Uczestniczyłam również w wielu dodatkowych szkoleniach i warsztatach. Pasjonuję się kosmetyką skóry twarzy i ciała. Z duchem czasu poszerzam swoją wiedzę, ale również szkolę innych. Regularnie ustalam sobie cele, do których nieustannie dążę, spełniając swoje marzenia. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę w kierunku terapii łączonych i
kosmetologii medycznej.

Anna

-

Beata

Od 2001 roku jestem absolwentką studium kosmetycznego w Poznaniu. Poprzez pracę w salonach kosmetycznych i certyfikowane szkolenia u uznanych, światowych specjalistów i liderów kosmetyki zdobyłam ogromne doświadczenie wymagane w branży kosmetycznej, by teraz podzielić się nim w naszym studio urody ‘be Beauty’.

Beata

-

ZAJMUJEMY SIĘ:

stylizacją oka, laminacją rzęs, przedłużaniem rzęs metodą 1:1, stylizacją brwi BH Brow Henna oraz laminacją brwi.
U nas odświeżysz swoje stopy z naszym innowacyjnym zabiegiem bez użycia frezarki, poprawiającym ogólną kondycję stóp, nadającym jedwabistej gładkości, który uwalnia od zrogowaceń i wspaniale nawilża skórę. Pielęgnacja dłoni również nie jest tu obca, wykonujemy zabiegi z użyciem zestawu do manicure japońskiego, który dzięki skoncentrowanym składnikom i witaminom naturalnie wzmacnia płytkę paznokcia i pielęgnuje ją. Pracujemy z lakierami hybrydowymi, manicure hybrydowy łączy w sobie zalety lakierów klasycznych, ale i elastycznych lakierów żelowych. Paznokcie zyskują piękny połysk i blask, który utrzymuje się nawet do trzech tygodni.
Świat kosmetyków to nasza pasja i nie wyobrażamy sobie, aby było inaczej.
Be Beauty Bądź piękna

Do zobaczenia
Anna & Beata